کانادا کشوری وسیع واقع در شمال قاره آمریکا و همسایه شمالی ایالات متحده است. وضعیت خوب و مساعد زندگی در این کشور مرهون ثبات اقتصادی آن است. این ثبات اقتصادی در کنار زیبایی های طبیعی در این کشور سردسیر، آن را به بهشتی تبدیل کرده است که بسیاری در آرزوی سفر و مهاجرت به آن برای زندگی هستند. آمار تقاضا برای اقامت در این کشور از جمله بالاترین آمارها می باشد. در این مطلب، موضوع چگونگی و شرایط مهاجرت به این کشور را توضیح خواهیم داد. ویزا کانادا یکی از خدماتی است که ما ارائه می دهیم.

 

 

تیروژ پرواز پارس و ویزای کانادا -01

 

تیروژ پرواز - لیست نرخ ویزا - موریس، اوکراین، پاکستان، غنا، کنیا، تونس، مکزیک

درباره کشور کانادا برای مهاجران و متقاضیان اقامت دائم

 

کلیاتی در مورد کشور کانادا ( آب و هوا، بهداشت، مهاجرت، مسکن، تحصیل، تاریخچه، اقتصاد و….)

 

کانادا شمالی ترین کشور قاره ی آمریکا و دومین کشور بزرگ جهان است. مساحت کلی کشور کانادا ۹٫۹۸۴٫۶۴۰ کیلو متر مربع می باشد. از نگاهی دیگر کشور کانادا ۶ برابر ایران و ۴۰ برابر کشور انگلیس است. کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان محسوب می‌شود

 

درباره کانادا

کانادا شمالی ترین کشور قاره ی آمریکا و دومین کشور بزرگ جهان است که از شمال به اقیانوس منجمد شمالی، از شرق به اقیانوس اطلس، از غرب به اقیانوس آرام و از جنوب به کشور آمریکا منتهی می شود. مساحت کلی کشور کانادا ۹٫۹۸۴٫۶۴۰ کیلو متر مربع می باشد. از نگاهی دیگر کشور کانادا ۶ برابر ایران و ۴۰ برابر کشور انگلیس است.

کانادا به ۱۰ استان و ۳ قلمرو تقسیم شده‌است. استان‌ها در مجموع استقلال زیادی از دولت مرکزی دارند، اما، درجهٔ این آزادی عمل در نزد قلمروها کمتر است. مهم‌ترین استان از لحاظ اقتصادی و سیاسی، استان انتاریو می‌باشد که شهرهای تورنتو و اتاوا در آن قرار دارد. کبک، آلبرتا، بریتیش کلمبیا، مانیتوبا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادور، نووااسکوشیا، اونتاریو، جزیرهٔ پرینس ادوارد و ساسکاچوان استان‌های این کشور هستند. ۳ قلمروی آن خطهٔ شمال غرب، نوناووت و یوکان است.

جمعیت کانادا بر طبق آخرین گزارش اداره آمار کانادا ، بیش از سی و سه میلیون و ششصد هزار نفر است. حدود ۸۰٪ مردم کانادا در شهرهایی که کمتر از ۲۵۰ کیلومتر تا مرزهای آمریکا فاصله دارند زندگی می‌کنند.

درباره حکومت کانادا:

حکومت کانادا “دموکراتیک فدرال” است و توسط دو بخش حکومتی استانی و کشوری اداره می شود. مسئولیت ها و قدرت در بین دولت های استانی و دولت مرکزی (کشوری) تقسیم شده است.

 

درباره اقتصاد کانادا:

کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان محسوب می‌شود و اقتصاد آن از تنوع و گوناگونی فراوانی برخوردار است. کانادا در بین ۱۰ کشور اول تولید کننده دنیا قرار می گیرد. بیشترین شرکت های تولیدی کانادا در ۲ استان کبک و انتاریو قرار دارند. از تولیدات کشور کانادا می تواند به مواد غذایی، چوب، کاغذ، تولیدات فلزی، صنایع شیمیایی و نفت اشاره کرد.

 

درباره سیستم آموزشی در کانادا

مسئولیت نظارت و اداره سیستم‌های آموزشی در کانادا بر عهده دولت‌های ایالتی است و به همین دلیل سیستم آموزشی از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است. معمولا سیستم آموزشی به آموزش ابتدایی، متوسطه (دبیرستان‌ها)، و آموزش عالی (دانشگاه‌ ها و کالج‌ ها) تقسیم می‌شود آموزش درکانادا تا سن ۱۶ سال اجباری است ( به استثناء ایالت‌های انتاریو و نیوبرانزویک که در آنها آموزش تا ۱۸ سالگی اجباری است ) و دانش آموزان تا سطح ۱۲ درمدارس ابتدایی و متوسطه آموزش می‌بینند. مدارس خصوصی و عمومی در سراسر کشور وجود دارند و اکثر مدارس ابتدایی و دبیرستان‌ها “عمومی” و به عبارتی رایگان هستند. سال تحصیلی مدارس معمولا از اواخر ماه آگوست یا اوایل سپتامبر آغاز و تا اواخر یا نیمه ژوئن ادامه دارد. اغلب ایالت‌ها و نواحی برنامه پیش دبستانی برای آماده کردن دانش‌آموزان کلاس اول دبستان تدارک دیده‌اند. تحصیلات ابتدایی از سطح ۱ تا سطح ۶ یا ۸ را شامل می‌شود و دانش‌آموزان تحصیلات خود را تا سطح ۱۲ در دبیرستان ادامه می‌دهند. ساکنین کانادا پس از دریافت دیپلم دبیرستان می‌توانند در دانشگاه‌ ها و یا کالج‌ های کانادا ادامه تحصیل دهند که البته ادامه تحصیل در این مراکز رایگان نبوده و دانش‌آموز بایستی شهریه مربوط به دانشگاه یا کالج مورد نظر را بپردازد. با این حال دولت بیش از نیمی از هزینه تحصیلات دانشگاهی را پرداخت می کند. سال تحصیلی دانشگاهی به طور معمول از اواخر آگوست یا اوایل سپتامبر آغاز و تا پایان ماه آوریل ادامه می‌یابد.

تیروژ پرواز - ویزای کانادا - لیست نرخ ویزا - موریس، اوکراین، پاکستان، غنا، کنیا، تونس، مکزیک
تیروژ پرواز - ویزای کانادا - لیست نرخ ویزا - موریس، اوکراین، پاکستان، غنا، کنیا، تونس، مکزیک

 

درباره ی بهداشت و درمان در کانادا

کانادا دارای یک سیستم یکپارچه بهداشت و درمان می باشد که امکانات مساوی ای را در اختیار شهروندان خود قرار می دهد. کلیه ی هزینه های در مانی (به غیر از دارو) در کشور کانادا رایگان می باشد.

مونکتون در استان نیوبرانزویک: شهر مونکتون با وجود این که بزرگترین شهر استان نیو برانزویک است، در واقع یکی از مقرون به صرفه ترین مکان ها برای زندگی در استان محسوب می شود. این شهر در شهرستان وستمورلند در جنوب شرقی نیوبرانزویک قرار گرفته و به دلیل موقعیت مرکزی آن نام مستعار شهر هاب یا هاب سیتی را بدست آورده است. هزینه زندگی در این شهر 6.3 درصد پایین تر از میانگین ملی است و هزینه اجاره یک آپارتمان یک خوابه به طور متوسط حدود 835 دلار در ماه است. مانند بسیاری از شهر های ساحل شرقی کانادا، شهر مونکتون سالانه میزبان تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی است. شهر مونکتون با وجود جمعیت بیش از 69000 نفر، به عنوان مؤدب ترین شهر کانادا خوانده شده است.

ونکوور در بریتیش کلمبیا:  شهر ونکوور نه تنها گران ترین شهر کانادا برای زندگی است بلکه گران ترین شهر در آمریکای شمالی نیز محسوب می شود. ونکوور یکی از مکان هایی که کمترین مالیات را در کشور دارد وگرنه کسی قادر به زندگی در آن نبود. اجاره ماهیانه یک آپارتمان مبلمان شده 85 متری در یک منطقه معمولی حدود 2143 دلار که هزینه خدمات برای دو نفر در ماه حدود 107 دلار است. غذا خوردن در منطقه تجاری به طور میانگین حدود 17 دلار و هزینه حمل و نقل ماهانه حدود 107 دلار است. فراموش نکنید که ونکوور دومین گازوئیل گران در آمریکای شمالی را دارد. هر کسی که در ونکوور زندگی می کند می داند که این گرانی ارزشش را دارد چون با بیش از 450 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری، ونکوور کمترین اثر کربن را در میان شهر های اصلی آمریکای شمالی دارد که سعی دارد تا سال 2020 به سبزترین شهر جهان تبدیل شود. همچنین ساکنین این شهر و بازدیدکنندگان می توانند تجربه اقامت در یکی از هتل های مشهور در منطقه هالیوود را داشته باشند زیرا این شهر سومین مرکز بزرگ صنعت فیلم سازی در آمریکای شمالی محسوب می شود. ونکوور با وجود سواحل و کوه های مجاورش دارای آب و هوایی معتدل است. این شهر، مقصدی عالی برای همه افراد است. اقتصاد ونکوور عمدتا بر پایه تکنولوژی، فیلم و گردشگری است. بر اساس گفته های ایتویت، ونکوور رتبه نهمین شهر برتر برای راه اندازی شرکت های مرتبط با فناوری و تکنولوژی است.

دریافت ویزای کانادا

ویزا عبارت از اجازه ورود به یک کشور است. هر فرد که قصد ورود به یک کشور خارجی را دارد که خود تبعه آن نیست یا مقیم آن محسوب نمی شود، با هر انگیزه ای که قصد دارد به کشور وارد شود، لازم است این اجازه را قبلا از نمایندگی کشور مقصد گرفته باشد. ویزای کشور کانادا نیز بر همین اساس برای افراد واجد شرایط صادر می شود. البته شرایط دریافت ویزای کانادا برای ایرانیان عزیز قدری سخت تر از سایر کشورهاست.

معمولا سفارت خانه ها امور بررسی فرد و اهداف او از سفر به کشورشان را بر عهده دارند. این بررسی با مدارک و شواهدی صورت می گیرد که دارای اعتبار کافی است و توجیه کننده سفر فرد به کشور مورد نظر می باشد.

در این جا درباره این مدارک نیز به طور کلی توضیح خواهیم داد اما خوب است پیش از آن با انواع ویزای کانادا آشنا شویم.

 

انواع ویزای کانادا از نظر تعداد ورود

ویزای کانادا در انواع گوناگونی صادر می شود. هر کس که متقاضی دریافت این ویزای این کشور است باید بر اساس شرایط خود یکی از این انواع را انتخاب نماید.

نوع اول ویزای کانادا از نوع ترانزیت است که برای افرادی صادر می شود که قصد ماندن بیش از 48 ساعت در کانادا را ندارند. در واقع از این کشور به عنوان ترانزیت استفاده می کنند و از آن عبور می کنند؛ نه در کانادا به گردشگری می پردازند و نه قصد خرید یا فعالیت دیگری را دارند. دریافت این ویزای کانادا رایگان است و مبلغی به آن تعلق نمی گیرد.

نوع دوم ویزای یک بار ورود (Single Entry) کانادا است. با داشتن این نوع از ویزای کانادا شما متقاضی می تواند در مدتی که ویزایش اعتبار دارد تنها برای یک بار وارد خاک کانادا شود. لازم است این نوع ویزای کانادا حتما تا یک ماه بیشتر از زمانی که دارنده آن وارد کشور کانادا می شود، اعتبار داشته باشد.

ویزای سینگل اینتری به گونه ای است که اگر حتی قبل از تمام شدن ویزای کانادا از این کشور خروج کنید، باطل خواهد شد؛ بنابراین اگر برنامه سفرتان به گونه ای است که لازم است در مدت زمان ویزای کانادا از این کشور خارج شوید و مجددا به آن بازگردید، این ویزای کانادا به کارتان نخواهد آمد.

نوع دیگر، ویزای مولتی یا چند بار ورود است که به نام ویزای پنج ساله کانادا نیز شناخته می شود. با داشتن این ویزا می توانید در طول مدت ویزای خود، به هر تعداد دفعاتی که خواستید از این کشور خروج نمایید و دوباره به آن ورود پیدا کنید. البته این مورد شرایطی نیز دارد. با داشتن ویزای مولتی در هر بار ورود به کشور کانادا نباید اقامتی بیشتر از شش ماه داشته باشید. البته اعتبار این ویزای کانادا در اصل ده ساله است اما به این علت که پاسپورت های ایرانی با اعتبار پنج ساله صادر می شوند، امکان دریافت ویزای ده ساله برای ایرانیان عزیز وجود ندارد.

 

 

تیروژ پرواز پارس و ویزای کانادا -02

 

 

انواع ویزای کانادا بر اساس هدف سفر

ویزای کانادا مولتی خود دارای انواع گوناگونی هستند که بیشتر به هدف و انگیزه مسافر از سفر مربوط است. از جمله این ویزا ها می توان به ویزای کانادا توریستی و ویزای تحصیلی اشاره کرد که بیشترین تقاضا ها را دارد.

ویزای کانادا از نوع توریستی به صورت کوتاه مدت و برای کسانی صادر می شوند که قصد گردشگری در کانادا را دارند. ویزای تحصیلی نیز همان گونه که از نامش مشخص است، برای افرادی است که قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند. اجازه کار معمولا برای این افراد ممنوع یا محدود است. از دیگر ویزاهای مولتی می توان به ویزای تجاری اشاره کرد.

ویزای دیگری نیز تحت عنوان سوپر ویزای کانادا یا ویزای والدین برای افراد واجد شرایط صادر می گردد. برای والدین و خویشاوندان نزدیک کسانی که دارای اقامت دائمی یا موقتی در کشور کانادا هستند، در صورتی که خویشاوندان فرد تصمیم برای اقامت بیش از شش ماه را داشته باشند، این نوع ویزا صادر می گردد.

البته این نوع از ویزای کانادا نیز تحت هر شرایطی صادر نمی شود. شرط لازم برای اخذ ویزای کانادا برای والدین این است که فرد مقیم دارای درآمد سالیانه ی بیشتر از 24000 دلار کانادا باشد. آن گاه او می تواند برای والدین خود دعوت نامه بفرستد تا آنان بتوانند با این دعوت نامه برای گرفتن ویزای کانادا اقدام نمایند. اعتبار سوپر ویزای کانادا نیز ده سال است اما با توجه به اعتبار پاسپورت ایرانی که پیش تر به آن اشاره کردیم بیشتر از پنج سال صادر نمی شود.

 

 

 

 

هزینه ویزای مولتیپل کانادا

گرفتن ویزای مولتیپل کانادا در صورتی که بتوانید ثابت کنید که نیازمند سفرهای متوالی هستید چندان دشوار نیست، این امر با ارائه دعوت نامه از کسی که اقامت دائم کانادا را دارد می تواند محقق شود. بعضی از آژانس های مسافرتی برای تبلیغ با عنوان ویزای تضمینی هزینه ویزای کانادا را با مبلغ بیشتری از شما دریافت می کنند اما باید بدانید که ویزای تضمینی مالتی وجود ندارد. می توانید با استفاده از امکانات آژانس های مسافرتی معتبر  هزینه ویزای کانادا را کمی بیشتر از حد معمول پرداخت کنید تا بتوانید از بازگشت وجه در صورت عدم موفقیت برای اخذ ویزا اطمینان حاصل کنید. آژانس های نامبرده در صورتی که شرایط قابل قبول را داشته باشید اما نتوانید دعوتنامه ارائه کنید در ازای مبلغی بیشتر دعوتنامه ای برای شما صادر می کنند و در نهایت اگر موفق به مهاجرت نشوید وجه پرداختی شما را باز می گر دانند. برای اطلاعات بیشتر در این باره می توانید از آژانس هواپیمایی تیروژ پرواز کمک بگیرید.

 

 

ویزای استارتاپ کانادا

نوعی از ویزای کانادا مختص کارآفرینان است و برای افرادی صادر می گردد که ابداع کننده و آغاز گر کسب و کاری تازه هستند و قصد دارند با مهاجرت به کانادا کسب و کار خود را در این کشور به راه بیندازند. برای اخذ ویزای کشور کانادا از این دست لازم است حتما دولت کانادا را در مورد این که بازده کسب و کارتان خوب است و توان رقابت با سایر کسب و کار های بین المللی را دارد قانع سازید. لازم است این کسب و کار تحت حمایت یکی از ارگان های دولتی کشور کانادا قرار بگیرد.

 

 

 

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا به روند کامل ارسال پاسپورت فرد متقاضی به سفارت خانه و بازگشت آن به همراه ویزای کشور کانادا می گویند. در واقع تعریف پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت همان روند کامل ارسال گذرنامه به سفارت و دریافت گذرنامه به همران ویزای مهر شده و در اختیار مشتری قرار دادن آن است که از سوی آژانس های مختلف قابل انجام است اما انتخاب آژانس مورد اعتماد و اجرای صحیح پکیج کامل پیکاپ ویزای کاندا مسئله ای است که مسافرین محترم باید به آن توجه نمایند چرا که عدم پیشبینی صحیح تمامی احتمالات می تواند به قیمت بازماندن مسافران از سفر و تحمیل خسارت های قابل توجه شود.

در این میان کانادا به عنوان دومین کشور پهناور جهان و شمالی ترین کشور قاره آمریکا و به دلیل برخورداری از سطح رفاه قابل توجه و توسعه اقتصادی و اجتماعی همچنین منابع طبیعی و صنعت رو به رشد، امنیت شغلی و سیستم بهداشتی و آموزشی قوی مقصد سفرهای گردشگری، تجاری و مهاجرتی گسترده مسافران بی شماری از تمامی نقاط جهان است. همین مسئله در مورد گردشگران، مسافران و مهاجران ایرانی نیز صادق است. در مورد امنیت و ثبات شغلی این کشور همین بس که در آمد ماهانه یک کارگر ساده بدون هیچ مهارت خاص به طور میانگین 1600 دلار کانادا خواهد بود. متقاضیان محترم برای مشاوره رایگان در زمینه پکیج کامل پیکاپ ویزای کانادا می توانند با شماره تلفن 02122902276 تماس حاصل کنند.

 

پیکاپ ویزای کانادا

در یک پکیج کامل پیکاپ ویزای کانادا تمامی مراحل از ابتدا تا انتها مشخص و برنامه ریزی شده است. این روند شامل تعیین وقت آنلاین در سفارت مورد نظر متقاضی، فراهم نمودن مقدمات سفر، اخذ بلیط رفت و برگشت، هماهنگی اسکان متقاضیان در مدت اقامت در یک هتل 5 ستاره کشور ثالث و به طور کلی تور 5 روزه در کشور واسط، تکمیل فرایند اخذ ویزا و انتقال قانونی ویزای کشور کانادا و پاسپورت شما می گردد.

پکیج کامل پیکاپ ویزای کانادا موجب می گردد تا علاوه بر صرفه جویی در موارد فوق روند بازگشت ویزا به دست شما سریع تر انجام پذیرد. در واقع با این کار شما آژانس تیروژ پرواز را وکیل خود قرار می دهید که تمامی مراحل انجام فرایند پیکاپ ویزای کانادا به غیر از مصاحبه حضوری و انگشت نگاری را به نیابت از شما انجام دهد و آژانس رسما تعهد می نماید که در پایان فرایند پیکاپ ویزای کانادا پاسپورت ویزا شده شما را در ایران به شما تحویل شد. فرم وکالت انجام فرایند پیکاپ ویزای کانادا نیز توسط آژانس تیروژ پرواز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که در حال حاضر خدمات پیکاپ ویزای کانادا به دو صورت اخذ ویزای دائم و موقت در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. مدت ویزای موقت معمولا 6 ماهه با قابلیت یک یا چند بار ورود به خاک کانادا است که اعتبار آن 5 سال می باشد و در برخی موارد به 10 سال نیز تبدیل می شود.

ویزای دائم نیز از طریق ثبت شرکت در کانادا در حوزه های فنی، هنری، فرهنگی، ورزشی و غیره ممکن است. همچنین این نوع ویزا از طریق سرمایه گذاری نیز ممکن است. در این مورد متقاضی با داشتن حدودا 800 هزار دلار دارایی و سرمایه گذاری حد اقل 400 هزار دلار آن در کشور کانادا می تواند ویزای دائم کشور کانادا را اخذ نماید. پکیج کامل پیکاپ ویزای کنادا در این مورد نیز از طریق آژانس تیروژ پرواز با تخفیف 15 در صد در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

 

 

مراجعه و جهت اخذ ویزای کانادا

سفارت خانه ای برای کشور کانادا هم اکنون در کشور ما به دلایل برخی رخداد های سیاسی وجود ندارد. در سال های گذشته ایرانیان برای گرفتن ویزای کانادا نیازمند سفر به کشور های دیگر و اخذ ویزا از طریق آن کشور ها بودند.

برخی از افراد از تورهای مسافرتی کشور ترکیه نظیر تور استانبول، تور آنکارا، تور کاپادوکیا و غیره استفاده می کردند تا بتوانند از طریق سفارت کانادا در ترکیه در جهت اخذ ویزای این کشور اقدام نمایند.

اما در سال های اخیر دفتر نمایندگی کشور کانادا در ایران دایر شده است که می توان کارهای مربوط به درخواست و گرفتن ویزای کانادا را در آن انجام داد.

 

 

تیروژ پرواز پارس و ویزای کانادا -05

 

 

مدارک لازم برای درخواست ویزای کانادا

برای گرفتن ویزای کانادا باید تمامی پاسپورت های خود را اعم از جدید و قدیمی به همراه داشته باشید. اسکن از صفحات اول و صفحات دارای مهر ورود و خروج و مهر ویزاهای قبلی الزامی است. شناسنامه فرد یا افراد متقاضی می بایست ترجمه شود و ترجمه آن به دفتر نمایندگی دولت کانادا ارائه گردد. در صورتی که متقاضیان زوج هستند، حتما ترجمه سند ازدواج آنان نیز جهت درخواست ویزای کانادا الزامی است. چنان چه سند ملکی دارید، می بایست ترجمه آن را به عنوان یکی از مدارکی که توان مالی شما را نشان می دهد، ارائه نمایید.

ترجمه مدارک شغلی که برای صاحبان مشاغل بسته به نوع شغلشان متفاوت است در کنار پرینت گردش حساب بانکی سه ماهه یا شش ماهه به همراه نامه گواهی بر تمکن مالی که دارای مهر امور بین الملل بانک باشد، لازم است.

علاوه بر این ها برای اخذ ویزای کانادا می بایست بلیط خود را تهیه یا رزرو نمایید؛ اگر دعوتنامه ای دارید آن را ارائه دهید و اگر ندارید، مدارک نشان دهنده امور رزرواسیون محل اقامت خود را ارائه نمایید.

 

 

تیروژ پرواز پارس و ویزای کانادا -06

 

 

مراجعه به مشاوران معتبر برای انجام امور ویزای کانادا

برای انجام مراحل فوق جهت اخذ ویزای کانادا بهتر است از کمک افرادی بهره مند شوید که در این زمینه دارای تجربه هستند و به شرایط و قوانین این امر اشراف کامل دارند. تیروژ پرواز پارس با افتخار ارائه دهنده انواع خدمات در خصوص صدور ویزای کانادا، شینگن، انگلیس و همچنین تورهای داخلی و خارجی است. شما می توانید در زمینه نحوه گرفتن ویزا، نوع ویزای دریافتی، نحوه آماده سازی، تکمیل و ارائه مدارک، هزینه انواع ویزا، گرفتن وقت دفتر نمایندگی جهت اخذ ویزا و همچنین را ه های رفع ریجکت، ویزای کانادا از طریق مشاوران ما اقدام نمایید. ما با داشتن متخصصین مجرب در این زمینه خواهیم توانست مراحل اخذ ویزا را برای شما عزیزان تسریع و تسهیل نماییم.

 

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا به روند کامل ارسال پاسپورت فرد متقاضی به سفارت خانه و بازگشت آن به همراه ویزای کشور کانادا می گویند. در واقع تعریف پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت همان روند کامل ارسال گذرنامه به سفارت و دریافت گذرنامه به همران ویزای مهر شده و در اختیار مشتری قرار دادن آن است که از سوی آژانس های مختلف قابل انجام است اما انتخاب آژانس مورد اعتماد و اجرای صحیح پکیج کامل پیکاپ ویزای کاندا مسئله ای است که مسافرین محترم باید به آن توجه نمایند چرا که عدم پیشبینی صحیح تمامی احتمالات می تواند به قیمت بازماندن مسافران از سفر و تحمیل خسارت های قابل توجه شود. در این میان کانادا به عنوان دومین کشور پهناور جهان و شمالی ترین کشور قاره آمریکا و به دلیل برخورداری از سطح رفاه قابل توجه و توسعه اقتصادی و اجتماعی همچنین منابع طبیعی و صنعت رو به رشد، امنیت شغلی و سیستم بهداشتی و آموزشی قوی مقصد سفرهای گردشگری، تجاری و مهاجرتی گسترده مسافران بی شماری از تمامی نقاط جهان است. همین مسئله در مورد گردشگران، مسافران و مهاجران ایرانی نیز صادق است. در مورد امنیت و ثبات شغلی این کشور همین بس که در آمد ماهانه یک کارگر ساده بدون هیچ مهارت خاص به طور میانگین 1600 دلار کانادا خواهد بود. متقاضیان محترم برای مشاوره رایگان در زمینه پکیج کامل پیکاپ ویزای کانادا می توانند با شماره تلفن 02122902276 تماس حاصل کنند.

اصل پاسپورت+2قطعه عکس+مصاحبه7روز کاری 1ماهه توریستیافغانستان
اسکن رنگی پاسپورت با 7 ماه اعتبار+2قطعه عکس 4*3+گواهی
اشتغال به کار به لاتین+تمکن مالی به لاتین 20میلیون
تومان+ترجمه شناسنامه+رزرو بلیط+فرم پرشده با امضا
50روز کاری 14روزه توریستیهنگ کنگ
اسکن رنگی پاسپورت+اسکن رنگی شناسنامه+
اسکن رنگی کارت ملی+عکس پرسنلی+تعهد نامه
5تا7روز کاری
1تا3روز کاری
24ساعت
5تا7روز کاری
5روز کاری
5روز کاری
5روز کاری
 14روزه عادی
14روزه فوری
14روزه فوری 24 ساعته
1ماهه توریستی عادی
1ماهه مولتی پل
3ماهه سینگل
3ماهه مولتی پل
دبی
در صورت اخذ ویزا به همراه بلیط از تخفیف ویژه بهرهمند میگردد
اصل پاسپورت+2قطعه عکس+مصاحبه7روز کاری 1ماهه توریستیافغانستان
اسکن رنگی پاسپورت با 7 ماه اعتبار+2قطعه عکس 4*3+گواهی
اشتغال به کار به لاتین+تمکن مالی به لاتین 20میلیون
تومان+ترجمه شناسنامه+رزرو بلیط+فرم پرشده با امضا
50روز کاری 14روزه توریستیهنگ کنگ
اسکن رنگی پاسپورت+اسکن رنگی شناسنامه+
اسکن رنگی کارت ملی+عکس پرسنلی+تعهد نامه
5تا7روز کاری
1تا3روز کاری
24ساعت
5تا7روز کاری
5روز کاری
5روز کاری
5روز کاری
 14روزه عادی
14روزه فوری
14روزه فوری 24 ساعته
1ماهه توریستی عادی
1ماهه مولتی پل
3ماهه سینگل
3ماهه مولتی پل
دبی
در صورت اخذ ویزا به همراه بلیط از تخفیف ویژه بهرهمند میگردد
اکن پاسپورت + عکس 4*3 + مشخصات فردی+اعلام نمودن
مرز ورودی
4روز کاری10دلارفقط سنت پترزبورگ،گالینگراد لنینگراد،
مدت اقامت 8 روز
روسیه
(الکترونیک)
اسکن پاسپورت با 6ماه اعتبار
email:evisa.asanhejrat@gmail.com
اصل پاسپورت + 1 قطعه عکس + بیمه مسافرتی
//
//
//
//
3روز کاری
5ساعته
7روز کاری
10روز کاری
10روز کاری
10روز کاری
10روزکاری
36دلار
65دلار
45دلار
220دلار
240دلار
830دلار
930دلار
1ماهه الکترونیک عادی
1ماهه الکترونیک فوری
1ماهه توریستی لیبل دار
1ماهه تجاری
3ماهه تجاری
(90روز اقامت) 1ساله
(180 روز اقامت)1ساله
آذربایجان
(باکو و نخجوان)
اسکن پاسپورت + اسکن عکس + اسکن شناسنامه+تکمیل فرم
مشخصات فردی
3تا5 روز کاری33دلار
60دلار
105دلار
1ماهه توریستی الکترونیک
1ساله مولتی  پل الکترونیک
5ساله مولتی پل الکترونیک
هند
اصل پاسپورت+ 1 قطعه عکس4*3 جدید +کپی شناسنامه و
کارت ملی+بلیط+واچر هتل
مانده حساب بانکی حداقل 15 میلیون تومان+حضور مسافر در
در ایران الزامی می باشد
3روز کاری
3روز کاری
37دلار
160دلار
1ماهه توریستی سینگل
6ماهه مولتی پل
تایلند
نرخ دلار و  یورو به نرخ روز محاسبه می گردد
اصل پاسپورت+2قطعه عکس+مصاحبه7روز کاری 1ماهه توریستیافغانستان
اسکن رنگی پاسپورت با 7 ماه اعتبار+2قطعه عکس 4*3+گواهی
اشتغال به کار به لاتین+تمکن مالی به لاتین 20میلیون
تومان+ترجمه شناسنامه+رزرو بلیط+فرم پرشده با امضا
50روز کاری 14روزه توریستیهنگ کنگ
اسکن رنگی پاسپورت+اسکن رنگی شناسنامه+
اسکن رنگی کارت ملی+عکس پرسنلی+تعهد نامه
5تا7روز کاری
1تا3روز کاری
24ساعت
5تا7روز کاری
5روز کاری
5روز کاری
5روز کاری
 14روزه عادی
14روزه فوری
14روزه فوری 24 ساعته
1ماهه توریستی عادی
1ماهه مولتی پل
3ماهه سینگل
3ماهه مولتی پل
دبی
در صورت اخذ ویزا به همراه بلیط از تخفیف ویژه بهرهمند میگردد
اکن پاسپورت + عکس 4*3 + مشخصات فردی+اعلام نمودن
مرز ورودی
4روز کاری10دلارفقط سنت پترزبورگ،گالینگراد لنینگراد،
مدت اقامت 8 روز
روسیه
(الکترونیک)
اسکن پاسپورت با 6ماه اعتبار
email:evisa.asanhejrat@gmail.com
اصل پاسپورت + 1 قطعه عکس + بیمه مسافرتی
//
//
//
//
3روز کاری
5ساعته
7روز کاری
10روز کاری
10روز کاری
10روز کاری
10روزکاری
36دلار
65دلار
45دلار
220دلار
240دلار
830دلار
930دلار
1ماهه الکترونیک عادی
1ماهه الکترونیک فوری
1ماهه توریستی لیبل دار
1ماهه تجاری
3ماهه تجاری
(90روز اقامت) 1ساله
(180 روز اقامت)1ساله
آذربایجان
(باکو و نخجوان)
اسکن پاسپورت + اسکن عکس + اسکن شناسنامه+تکمیل فرم
مشخصات فردی
3تا5 روز کاری33دلار
60دلار
105دلار
1ماهه توریستی الکترونیک
1ساله مولتی  پل الکترونیک
5ساله مولتی پل الکترونیک
هند
اصل پاسپورت+ 1 قطعه عکس4*3 جدید +کپی شناسنامه و
کارت ملی+بلیط+واچر هتل
مانده حساب بانکی حداقل 15 میلیون تومان+حضور مسافر در
در ایران الزامی می باشد
3روز کاری
3روز کاری
37دلار
160دلار
1ماهه توریستی سینگل
6ماهه مولتی پل
تایلند
نرخ دلار و  یورو به نرخ روز محاسبه می گردد